برگزیدگان هفتمین جشنواره ملی حرکت

 

 برگزیدگان هفتمین جشنواره ملی حرکت

 

 

وضعیت

برگزیده

قابل تقدیر

 

 

 

 

بخش فعالیتهای آموزشی

 

ردیف

دانشگاه

انجمن علمی دانشجویی

           1           

زابل

گیاهان دارویی

           2           

خوارزمی تهران

روانشناسی بالینی

           3           

رازی کرمانشاه

ترویج و آموزش کشاورزی

           4           

تربیت دبیر شهید رجایی

برق و الکترونیک

           5           

تربت حیدریه

مهندسي توليدات گياهي

           6           

شهید چمران اهواز

دامپزشکی

 

بخش انجمن برگزیده

ردیف

دانشگاه

نام انجمن

1

علم و صنعت ایران

مهندسي راه آهن

2

علامه طباطبایی

برنامه ریزی اجتماعی

3

سیستان و بلوچستان

زيست شناسي

4

رازی کرمانشاه

معماری

5

صنعتی خاتم النبیاء بهبهان

مکانیک

6

فردوسی مشهد

مهندسي مكانيك

 

بخش فعالیتهای ترویجی

ردیف

دانشگاه

انجمن علمی

1

فسا

مهندسین بدون مرز

2

تهران

 تاریخ

3

زابل

 دامپزشکی

4

الزهرا

حسابداری

5

صنعتی شیراز

IEEE

6

شیراز

زیست شناسی

7

شهید چمران اهواز

فیزیک

 

بخش کارآفرینی

ردیف

دانشگاه

عنوان طرح

انجمن علمی

1          

فردوسی مشهد

ايجاد و برگزاري استارت آپ با كارآفريني جديد در حوزه كشاورزي مهندسي و علوم

كارآفريني( استارت آپ)

2          

شیراز

"دستگاه رنگ آمیزی اسلایدهای پاتولوژی، سیتولوژی، میکروبیولوژی"

پاتوبیولوژی دامپزشکی

3          

ولیعصر رفسنجان

تاسیس شرکت سامانه ساز تازان اسپادانا باطرح سیستم های نرم افزاری وسخت افزاری هوشمند ومکانمند

مهندسی کامپیوتر

4          

تبریز

ساخت و فروش تراریوم

علوم باغبانی

5          

لرستان

تشکیل شرکت نرم افزاری ایده گستر بهتا

کامپیوتر

 

بخش ابتکار

نام دانشگاه

نام انجمن

نام اثر

صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

مواد

کوره مادون قرمز با نرخ گرمایش و سرمایش بسیار سریع تحت اتمسفر فشار و دمای قابل کنترل

پیام نور

تربیت بدنی(کرمان)

دستگاه پیریار (نگهداری – شستشو وضدعفونی کننده)

علوم کشاورزی گرگان

صنایع غذایی

سس مایونز بدون تخم مرغ و با استفاده از جوانه گندم

 

بخش اختراع

دانشگاه

عنوان اثر يا دستاورد

انجمن علمی

گیلان

دستگاه جذب و ذخیره براده های آهنی معلق در هوا در هنگام برش و تراش آهن آلات

 مهندسی مکانیک

رازی کرمانشاه

زیردریایی رادیو کنترل با قابلیت پایداری بالا در امواج

مهندسی شیمی

سیستان و بلوچستان

ملات مقاوم در برابر خوردگی با دوام ساخت با قابلیت رسوب مواد معدنی (ملات زنده)

مهندسي عمران

تبریز

ارتقای کوره خورشیدی تمام اتوماتیک

 فیزیک

جامع علمی کاربردی

دیسباچینگ خطوط فشار ضعیف 380ولت

 برق علوم و فنون قزوین

 

بخش نوآوری

دانشگاه

عنوان اثر يا دستاورد

انجمن علمی

صنعتی مالک اشتر

ساخت فوم شيشه اي عايق حرارت و رطوبت

مهندسی مواد و فناوريهای ساخت

شیراز

شفت کامپوزیتی زمینه پلیمری تقویت شده با الیاف کربن و/یا شیشه

مهندسی مواد

صنعتی امیرکبیر

ساخت الکترود آند پیل سوختی متانولی بدون استفاده از پلاتین

مهندسی مواد و متالورژی

 

بخش افتخارآفرینی

ردیف

دانشگاه

انجمن علمی

1          

یزد

علوم خاک

2          

پیام نور

تربیت بدنی(چهارمحال- شهرکرد)

3          

الزهرا

تربیت بدنی

 

بخش کتاب

ردیف

نام دانشگاه

عنوان کتاب

 1

شهید مدنی آذربایجان

شیمی کوانتومی

 2

مراغه

حشرات و بیوتروریسم

 3

سمنان

پایداری سازه ها (اصول و کاربردها)

 

بخش مسابقه

ردیف

دانشگاه

انجمن علمی

1          

صنعتی امیرکبیر

مهندسی کامپیوتر

2          

جامع علمی کاربردی

مرکز آموزش خانه کارگر تبریز

3          

شهید چمران اهواز

عمران

 

بخش پایگاههای اینترنتی

دانشگاه

انجمن

آدرس

شهید بهشتی (پردیس عباسپور)

مهندسی برق و کامپیوتر

www.AnjomanBargh.com

شهید باهنر کرمان

 مهندسی برق

www.elecuk.ir

صنعتی اراک

 مهندسی عمران-نقشه برداری(ژئوماتیک)

www.geoarakut.ir

 

بخش پژوهش علوم انسانی

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

 1

تهران

بازاریابی بین الملل

 

بخش پژوهش علوم پایه

ردیف

دانشگاه

نام انجمن

1

تحصیلات تکمیلی کرمان

ژئوفیزیک و زمین شناسی

2

خوارزمی تهران

زمین شناسی

3

الزهرا

شیمی

 

 بخش پژوهش فنی و مهندسی

ردیف

دانشگاه

نام انجمن

1.        

حکیم سبزواری

مکاترونیک

2.        

اصفهان

مهندسی پزشکی

3.        

خلیج فارس بوشهر

مهندسی برق

 

بخش پژوهش کشاورزی و علوم دامی

ردیف

دانشگاه

نام انجمن

1.        

تهران

 مامایی و بیماری های تولید مثل

2.        

تربت حیدریه

اقتصاد كشاورزي

3.        

جامع علمی کاربردی

 امور زراعی مرکز علمی کاربردی جهاد کشاورزی همدان

 

بخش نشریه علوم انسانی

دانشگاه

نام نشریه

انجمن علمی

گیلان

تدبیر و امید

علوم سیاسی

پیام نور

مدیریت رسانه

مدیریت رسانه(تهران - غرب)

فردوسی مشهد

سياست نامه

علوم سياسي

کردستان

پارناس (Parnassus)

زبان و ادبیات انگلیسی

 

  بخش نشریه هنر

دانشگاه

نام نشریه

انجمن علمی

الزهرا

هنر پژوه

پژوهش هنر

یزد

شارستان

شهرسازی

صنعتی جندی شاپور دزفول

شوادون

معماري

بیرجند

نور نگار

هنر اسلامی

 

بخش نشریه علوم پایه

دانشگاه

نام نشریه

انجمن علمی

یزد

یک اپسیلن شتاب

فیزیک

لرستان

برازش

آمار و علوم کامپیوتر

صنعتی نوشیروانی بابل

پویش

علوم و فناوری

 

 بخش نشریه فنی و مهندسی

دانشگاه

نام نشریه

انجمن علمی

صنعتی نوشیروانی بابل

عمران مازندران

مهندسی عمران

هرمزگان

بهبود

صنایع

اراک

ارتعاش

مهندسی مکانیک

شهید مدنی آذربایجان

عمران آذربایجان

عمران

شهید بهشتی

دانش هزاره

مهندسی برق و کامپیوتر

صنعتی شاهرود

نیارش

عمران

  

 بخش نشریه کشاورزی

دانشگاه

نام نشریه

انجمن علمی

بیرجند

کرونر

محیط زیست

صنعتی اصفهان

آدنیس

کشاورزی

علوم کشاورزی ساری

معیار

اقتصاد کشاورزی

زنجان

علوم و فنون صنایع غذایی

صنایع غذایی

ارومیه

پدون

خاک شناسی

 

 بخش استاد مشاور

ردیف

دانشگاه

نام و نام خانوادگی

نام انجمن

           1           

خوارزمی تهران

حسین محمدی

تاریخ

           2           

شیراز

فاطمه نمازی

پاتولوژی دامپزشکی

           3           

محقق اردبیلی

محمد تقی آل ابراهیم

علوم علف هرز

           4           

ایلام

 علی لویی منفرد

علوم تشریحی

           5           

بوعلی سینا همدان

 فرشاد دشتی

باغبانی

           6           

کردستان

حمید فرورش

مهندسی صنایع

 

بخش کارشناس(برگزیده)

ردیف

دانشگاه

نام کارشناس

1

تهران

سحر خرمی

2

شهید بهشتی

سمیه ملک شیخی

3

شهید مدنی آذربایجان

ولی اله حامی

4

ارومیه

حسن احمدنژاد

5

بیرجند

فاطمه زرین پناه

6

صنعتی امیرکبیر

شاهرخ آقاعلیزاده

7

علوم کشاورزی گرگان

مریم مقدم

8

ولیعصر رفسنجان

حسن ابراهیمی رفسنجانی

 

بخش کارشناس(قابل تقدیر)

ردیف

دانشگاه

نام کارشناس

1

صنعتی خواجه نصیر

طلیعه مقیمی

2

دامغان

سید هادی راستبود

 

بخش دبیر شورای دبیران

ردیف

دانشگاه

نام دبیر

نام انجمن علمی دانشجویی

1

علم و صنعت ایران

محمد خادم ثامنی

مهندسی راه آهن

2

تبریز

سعید یل هیکل آباد

حقوق

3

علامه طباطبایی

سیدحمید رضا لسانی

برنامه ریزی اجتماعی

4

تهران

شهرام شیرمحمدی

-

5

حکیم سبزواری

محمد فرقانی

مکاترونیک

6

سیستان و بلوچستان

فرزاد فتحی چهارراه

مدیریت مالی

 

بخش دبیر انجمن

دانشگاه

نام دبیر

انجمن علمی

سمنان

محمدرضا محمنژاد

مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات

فردوسی مشهد

هادي كلماتي

كامپيوتر

پیام نور

محمد رفیعی

 رباتیک فرنود

تربیت مدرس

فرزانه فرشیدنیک

پژوهش هنر

ایلام

پژمان لطفی

علوم باغبانی

جامع علمی کاربردی

زهره دائمی فرد

 نانو تکنولوژی خلیج فارس

 

 

 رئیس دانشگاه برگزیده

ردیف

نام

نام دانشگاه

1

دکتر محمدرضا پورمحمدی

تبریز

2

دکتر حسن علیزاده

پیام نور استان تهران

 

معاون فرهنگی و اجتماعی برگزیده

ردیف

نام

نام دانشگاه

1

دکتر محمدصادق بصیری

شهید باهنر کرمان

3

دکتر حیدرعلی دهمرده

زابل

3

دکتر خسرو نشان

شهید چمران اهواز

4

دکتر محمد حبیبی

صنعتی تفرش

5

دکتر مجید موحد مجد

شیراز

 

مدیر فرهنگی برگزیده

ردیف

نام

نام دانشگاه

1

دکتر احد قائمی

علم و صنعت ایران

2

دکتر احمدرضا اصغرپور

فردوسی مشهد

3

فاطمه رضایی کوخدان

پیام نور

4

محمدامین تسلیمیان

فسا

 

 

بخش غرفه برگزیده

دانشگاه تهران

دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه صنعتی شاهرود

دانشگاه کردستان

دانشگاه پیام نور

دانشگاه فنی و حرفه ای

دانشگاه سیستان و بلوچستان

دانشگاه بناب

دانشگاه یاسوج

 

 

 

امتیازات و جوایز برگزیدگان جشنواره:

 

1.     لوح تقدیر مقام عالی وزارت به انجمن برگزیده

2.     لوح تقدیر معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت به اعضای انجمن

3.     تندیس طلایی حرکت

4.     هدیه نقدی به شرح جدول ذیل:

 

حوزه رقابتی

هدیه نقدی

(میلیون ریال)

نحوه توزیع

انجمن علمی برگزیده(در تمامی حوزه ها)

12

توزیع بین اعضای انجمن

انجمن علمی قابل تقدیر(در تمامی حوزه ها)

9

توزیع بین اعضای انجمن

کارشناس انجمنها(فقط برگزیده)

7

کارشناس

دبیر انجمن و دبیر شورای برگزیده

5

دبیر

دبیر انجمن و دبیر شورای قابل تقدیر

3

دبیر

غرفه

7

افراد حاضر در غرفه