برگزیدگان ششمین جشنواره ملی حرکت

بخش ابتکار

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

عنوان

امتیاز

1

تربیت دبیر شهید رجایی

طراحي جامدات

موتورسيكلت الكتريكي

برگزیده

2

بوعلی همدان

مخترعین و مبتکرین

دستگاه اندازه گیری پتانسیل آب برگ گیاهان

3

شهید مدنی آذربایجان

شیمی

دستگاه مکانیزه تولید بیوگاز (مقیاس پژوهشی – صنعتی)

4

پیام نور حسن آباد

ساینا

دستگاه معماری کامپیوتر

قابل تقدیر

5

صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان

مکانیک

کولر آبی بدون پوشال

6

هرمزگان

شیلات

فلش کارت های ماهی شناسی سیستماتیک

 

بخش اختراع

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

عنوان

امتیاز

1

شهید چمران اهواز

مکاترونیک

طراحی و ساخت، خودروی فوق کم مصرف-Super Mileage

برگزیده

2

گیلان

مهندسی مکانیک

طراحی و ساخت سطل زباله هوشمند با قابلیت تفکیک پسماندها از مبدا

3

پیام نور رشت

مکانیک

6اختراع جهانی- بین المللی

4

شهید باهنر کرمان

مهندسی برق

دستگاه احیاگر اتوماتیک قلب

قابل تقدیر

5

بیرجند

مهندسی مکانیک

سردابه سفالی مدرن

6

جامع علمی کاربردی لارستان

فنی مهندسی

ساخت نانو میله های بوهمیت با استفاده از نیترات آلومینیوم و هیدروکسید سدیم

 

بخش نو آوری

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

عنوان

امتیاز

1

شیراز

بیوتکنولوژی کشاورزی

طراحی نرم افزار و ساخت دستگاه شناساگر بیماری های گیاهی

برگزیده

2

اراک

مهندسی مکانیک

لرزه نگار

3

صنعتی اصفهان

کشاورزی

طراحی، ساخت و ارزیابی گاوآهن قلمی باله دار

4

شهید مدنی آذربایجان

مکانیک

شناور سطحی هوشمند توسن

قابل تقدیر

5

صنعتی جندی شاپوردزفول

قطب رباتيك

ربات مين ياب

6

جامع علمی کاربردی مرکز آباده

معدن

دستگاه هشدار دهنده تغيير شكل در ديواره سازه هاي زيرزميني(تونل ها)معادن،پروژه هاي عمراني و زمين شناسي.

 

بخش افتخار آفرین

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

امتیاز

1

سیستان و بلوچستان

اقتصاد

برگزیده

2

فردوسی مشهد

ریاضی

3

قم

مهندسی عمران

4

پیام نور بوشهر

مهندسی مدیریت پروژه وعمران

قابل تقدیر

5

شهید بهشتی

زیست شناسی

6

الزهرا

طراحی پارچه و لباس

 

بخش آموزشی

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

امتیاز

1

صنعتی شیراز

کنترل

برگزیده

2

زابل

نجوم آماتوري

3

خوارزمی

زبان انگلیسی

4

شهرکرد

علوم دامي

قابل تقدیر

5

تحصیلات تکمیلی کرمان

مهندسی هسته ای

6

تبریز

مهندسی برق و کامپیوتر

 

بخش انجمن علمی دانشجویی

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

امتیاز

1

یزد

مهندسی محیط زیست

برگزیده

2

تربت حیدریه

توليدات گياهي

3

حکیم سبزواری

معماری

4

تهران

مهندسي مكانيك

5

صنعتی شریف

مهندسی شیمی و نفت (کیمیا)

قابل تقدیر

6

شهید بهشتی

تربیت بدنی و علوم ورزشی

7

لرستان

کامپیوتر

8

تحصیلات تکمیلی کرمان

مهندسی عمران و نقشه برداری

 

 

بخش پژوهش علوم انسانی

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

امتیاز

1

مازندران

علوم اجتماعی

برگزیده

2

خوارزمی

روانشناسی

قابل تقدیر

 

بخش پژوهش علوم پایه

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

امتیاز

1

خوارزمی

شیمی

برگزیده

2

پیام نور زنجان

فیزیک

3

صنعتی سهند تبریز

ریاضی و فیزیک

قابل تقدیر

4

گلستان

شیمی کاربردی

5

صنعتی شریف

دانشکده شیمی (کاوش)

 

بخش پژوهش فنی و مهندسی

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

امتیاز

1

رازی کرمانشاه

مهندسی برق

برگزیده

2

صنعتی جندی شاپور دزفول

CyberHands

3

حکیم سبزواری

مکانیک

قابل تقدیر

4

سمنان

عمران

 

بخش پژوهش کشاورزی

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

امتیاز

1

زابل

خاك­شناسي

برگزیده

2

علوم کشاورزی ساری

علوم دامی

قابل تقدیر

3

مراغه

زراعت و اصلاح نباتات

 

بخش پژوهش هنر

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

امتیاز

1

الزهرا

پژوهش هنر

برگزیده

2

تهران

معماری

بخش ترویجی

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

امتیاز

1

فردوسی مشهد

اقتصاد كشاورزي

برگزیده

2

حکیم سبزواری

علوم تربیتی

3

کاشان

مهندسی برق

4

صنعتی بیرجند

مهندسی کامپیوتر

قابل تقدیر

5

تبریز

دامپزشکی

6

مازندران

بازی های رایانه ای

 

بخش دبیر انجمن

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

نام دبیر

امتیاز

1

جامع علمی کاربردی فولادین ذوب آمل

مکانیک

علی اکبر جعفرنژاد اندواری

برگزیده

2

صنعتی شیراز

IEEE

اشکان تاشک

3

علم و صنعت ایران

مهندسی راه آهن

محمد خادم ثامنی

4

ارومیه

دامپزشکی

صفا قلی راد

قابل تقدیر

5

زابل

زراعت

اسماعیل سلمانپور منصورآباد

6

تهران

تاریخ

علی صفی پور

 

بخش سایت و وبلاگ

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

سایت

امتیاز

1

مازندران

مجازی

http://umzst.com

برگزیده

2

شهید چمران اهواز

فیزیک

http://scu-physics.ir

3

ارومیه

برق

http://uesc.ir/

4

علامه طباطبایی

مدیریت صنعتی

http://rasad-atu.ir

قابل تقدیر

5

هرمزگان

عمران

http://www.hucivil.com

6

جهرم

مهندسی باغبانی

http://www.juha.ir

 

 

 

 

بخش کارآفرین

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

عنوان طرح

امتیاز

1

پیام نور بروجن

رباتیک فرنود

موسسه رباتیک کاران جوان (فرنود(

برگزیده

2

هنر اسلامی تبریز

هنراسلامی

راه اندازی کارگاه فیوزینگ برای هم جوشی شیشه وساخت آثار تزئینی و فروش فروش آنها

3

بناب

برق

دستگاه بهینه ساز سوخت و انرژی موتورخانه

4

کاشان

فرش

کارگاه تولید کیف،رومیزی،کوسن،تولیدات مختلف از دستبافته های سنتی

قابل تقدیر

5

زنجان

گیاهپزشکی

تولید ورمی کمپوست

6

مراغه

علوم باغبانی

طرح کاشت و فروش گلهای فصلی و زینتی

 

بخش تالیف و ترجمه کتاب

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

عنوان کتاب

امتیاز

1

علامه طباطبایی

مدیریت بازرگانی

مقاله نویسی علمی(رویکردی کاربردی)

برگزیده

2

بیرجند

عمران

آموزش اتوکد2013

3

گیلان

شیمی

کسب مهارت در مدیریت کارگاه آبکاری

4

علوم اقتصادی

اقتصاد

تولید ملی-الزامات و مسئولیت ها برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی

قابل تقدیر

5

ولیعصر رفسنجان

زبان و ادبیات انگلیسی

A Dictionary Of Formal Vocabularies

6

تربیت مدرس

ایمونولوژی ورزشی

مجموعه مقالات ایمونولوژی ورزشی

 

 

بخش مسابقه علمی و فناورانه

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

عنوان مسابقه

امتیاز

1

یزد

مهندسی مواد

نهمین دوره مسابقات سراسری عملیات حرارتی

برگزیده

2

شهید باهنر کرمان

نانو

سومین مسابقه ملی فناوری نانو

3

شهید بهشتی

ریاضی

گروه خوانی کتاب ریاضی(کلاغ ها)

4

بوعلی سینا همدان

معماری

ساختمان کاغذی

قابل تقدیر

5

تهران

طراحی صنعتی

هفتمین دوره مسابقه سراسری یک روز طراحی

6

شیراز

معماری

زی بازیافت(ساخت دیوار زیست محیطی با مواد بازیافتی)

 

 

 

بخش نشریات علوم انسانی

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

نام نشریه

امتیاز

1

تهران

باستان شناسی

باستان پژوه

برگزیده

2

خوارزمی

تاریخ

روایت

3

شیراز

تاریخ

پارسه

4

الزهرا

تاریخ

ماندگار

قابل تقدیر

5

فردوسی مشهد

علوم سیاسی

سیاست نامه

 

 

بخش نشریات علوم پایه

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

نام نشریه

امتیاز

1

سیستان و بلوچستان

آمار

پراش

برگزیده

2

رازی کرمانشاه

فیزیک

مِهبانگ

3

کردستان

زمین شناسی

ژئوتکنیک

قابل تقدیر

4

شهید مدنی آذربایجان

زیست سلولی

the cell

 

بخش نشریات فنی و مهندسی

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

نام نشریه

امتیاز

1

تربت حیدریه

مهندسي عمران

نيارش

برگزیده

2

صنعتی امیرکبیر

مهندسی پلیمر و رنگ

pet

3

دامغان

مهندسی صنایع

صانع

قابل تقدیر

4

کردستان

مکانیک

ورتکس

5

بوعلی سینا همدان

صنایع

صنا

 

بخش نشریات کشاورزی

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

نام نشریه

امتیاز

1

تبریز

علوم دامی

افق دامپروری

برگزیده

2

زنجان

علوم دامی

دام و دانش

3

شیراز

زراعت و اصلاح نباتات

جهش

قابل تقدیر

 

بخش نشریات هنر

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

نام نشریه

امتیاز

1

صنعتی شاهرود

معماري

پادياو

برگزیده

2

تربیت مدرس

پژوهش هنر

آرایه

قابل تقدیر

3

علم و صنعت

مهندسی معماری

خاک

 

 

 

بخش استاد مشاور

 

ردیف

نام دانشگاه

نام و نام خانوادگی استاد

گروه آزمایشی

امتیاز

1

الزهراء

علی رحمانی

حسابداری

برگزیده

2

ایلام

مظفر بگ محمدی

کامپیوتر

3

شهید چمران اهواز

مهرانگیز چهرازی

علوم باغبانی

 

 

دبیر شورای دبیران

ردیف

نام دانشگاه

نام دبیر

امتیاز

1

فردوسی مشهد

افشین اسماعیل پور

برگزیده

2

یزد

بهرام عابدی

3

شهید مدنی آذربایجان

امیر شمس الدین لو

4

سیستان و بلوچستان

محمدحسین دیوان پور

قابل تقدیر

5

جیرفت

میلاد فعله گری

6

فنی و حرفه ای

عرفان صلاح

 

 

کارشناس انجمن های علمی دانشجویی

ردیف

نام دانشگاه

نام کارشناس

امتیاز

1

فردوسی مشهد

رضا دانایی

برگزیده

2

تبریز

محسن کوشافر

3

شیراز

زهرا فرامرزی

4

الزهرا

سمانه رشتبر

5

کردستان

لیلا نامجو

6

زابل

محمد جهان

قابل تقدیر

 

7

علامه طباطبایی

مریم ناظر شندی

8

جامع علمی کاربردی

فاطمه مصلایی پور

 

 

رئیس دانشگاه برگزیده

ردیف

نام

نام دانشگاه

1

دکتر حسین سلیمی

علامه طباطبایی

2

دکتر محمد کافی

فردوسی مشهد

 

معاون فرهنگی و اجتماعی برگزیده

ردیف

نام

نام دانشگاه

1

دکتر محمدرضا حسین زاده

تبریز

3

دکتر منصور میراحمدی

شهید بهشتی

 

مدیر برگزیده

ردیف

نام

عنوان

نام دانشگاه

1

سید نورالله رضوی

مدیر فرهنگی

حکیم سبزواری

2

سید علی فلاح

مدیر فرهنگی

جامع علمی کاربردی

3

مهندس محمدهادی عسگری

مدیر باشگاه دانشجویان

تهران

4

خانم دکتر صدیقه فروتن

مدیر امور علمی

شیراز

5

دکتر مالک نادری

مدیر انجمنهای علمی

صنعتی امیرکبیر