دوره پنجم

برگزیدگان پنجمین جشنواره ملی حرکت

7 لغایت 10 آبان 1391 - دانشگاه شهید بهشتی

 

بخش انجمن علمی برگزیده

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

امتیاز

1

فردوسي مشهد

مهندسي صنايع

برگزیده

2

شيراز

مكانيك ماشين‌هاي كشاورزي

3

شهيد بهشتي

زمين‌شناسي

4

اراك

منابع طبيعي و محيط زيست

5

صنعتي مالك اشتر

مهندسي صنايع

قابل تقدیر

6

صنعتي شريف

مهندسي برق

7

بوعلي سينا همدان

نجوم

8

اصفهان

مشاوره

 

بخش آموزشی

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

امتیاز

1

حكيم سبزواري

مرمت

برگزیده

2

سيستان و بلوچستان

مهندسي صنايع

3

هرمزگان

مهندسي عمران

4

كردستان

IEEE

قابل تقدیر

5

تبريز

گياهپزشكي

6

صنعتي شيراز

مخابرات و راديو آماتوري

 

بخش ترویجی

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

امتیاز

1

بوعلي سينا همدان

علوم دامي

برگزیده

2

سيستان و بلوچستان

اقتصاد

3

فردوسي مشهد

جغرافيا

4

الزهرا(س)

طراحي پارچه و لباس

قابل تقدیر

5

يزد

روانشناسی و علوم تربیتی

6

سمنان

نجوم

 

 

بخش کارآفرینی

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

عنوان طرح کارآفرین

امتیاز

1

یزد

محیط زیست

پرورش کرم زباله­خوار

برگزیده

2

شیراز

دامپزشکی

طرح های کارآفرینی

3

علامه طباطبایی

مدیریت و برنامه ریزی آموزشی

شورای مدرسان

4

تبریز

فناوری اطلاعات و کامپیوتر

سیستم تسویه حساب دانشگاه

قابل تقدیر

5

شهید بهشتی

مدیریت

دومین جشنواره فروش

6

رازی کرمانشاه

ترویج و آموزش کشاورزی

مزرعه محصولات کشاورزی

 

بخش مسابقه

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

نام مسابقه

امتیاز

1

صنعتی اصفهان

فیزیک

چهاردهمین دوره مسابقه کشوری روز فیزیک

برگزیده

2

یزد

نساجی

اولین مسابقه ملی طراحی پارچه، لباس و چاپ دانشجویان کشور

3

مازندران

بازی های رایانه ای

دانشجوی بازی ساز

4

صنعتی امیرکبیر

مواد و متالورژی

اولین مسابقه ملی عکس متالوگرافی ایران

قابل تقدیر

5

رازی کرمانشاه

مکانیک

مسابقات ملی رباتیک(رازی روبوکاپ)

6

تهران

مهندسی کامپیوتر

مسابقه هوش مصنوعی galcon غرب آسیا

 

بخش کتاب

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

نام کتاب

امتیاز

1

تهران

آناتومی جنین شناسی و تکنولوژی تولید مثل

کالبد شناسی کاربردی پرندگان

برگزیده

2

شهید مدنی آذربایجان

فناوری اطلاعات

صدا بر روی اینترنت

3

تربیت دبیر شهید رجایی

مواد و متالورژی

فرهنگ نامه تخصصی متالورژی

4

تبریز

علوم دامی

Advanced in animal nutrition

قابل تقدیر

5

علوم اقتصادی

مدیریت مالی

مدیریت مالی اسلامی

6

دامغان

علوم کامپیوتر

Logic in computer science

)منطق در علوم کامپیوتر(

 

 

 

بخش افتخارآفرینی

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

امتیاز

1

الزهرا(س)

تربیت بدنی

برگزیده

2

شیراز

تربیت بدنی و علوم ورزشی

3

فردوسی مشهد

مهندسی کامپیوتر

4

شهید چمران اهواز

علوم زیستی

قابل تقدیر

5

سلمان فارسی کازرون

مهندسی فناوری اطلاعات

6

صنعتی شیراز

فناوری اطلاعات(IT)

 

بخش اختراع

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

نام اثر

امتیاز

1

زابل

کاوش

ساخت دستگاه تهویه دود سیگار

برگزیده

2

حکیم سبزواری

مهندسی مکانیک

قابلیت افزایش و کاهش طول زیردریایی ها

3

شهید چمران اهواز

مهندسی برق

طراحی و ساخت بالارونده آسانسور فضایی

4

پیام نور چهارمحال و بختیاری(شهرکرد)

مدیریت اجرایی

شیرآلات هوشمند

قابل تقدیر

5

سیستان و بلوچستان

مهندسی مکاترونیک

بیو راکتور ضربانی

6

فنی و حرفه ای پسران اصفهان

مجموعه انجمن ها

طرح معماری هنری هفت بنا

 

بخش ابتکار

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

نام اثر

امتیاز

1

پيام نور استان تهران (دماوند)

IT

ربات شیب دهنده زمین هوشمند

برگزیده

2

صنعتي اصفهان

مهندسي مكانيك

  • خودروی فرمول هیبرید دانشجویی
  • ساخت اولین اسکوتر حرکتی در ایران و خاورمیانه برای افراد کم توان
  • خودروی هیبرید آپادانا

3

جامع علمي ـ كاربردي مركز آباده

معدن

محافظ هوشمند الکترونیکی

4

دامغان

مهندسي كامپيوتر

  1. روبات مسیریاب
  2. روبات نقاش

قابل تقدیر

5

صنعتی شاهرود

رباتيك

ربات زير دريايي هیراد

6

شهيد مدني آذربايجان

مهندسي مكانيك

زیر دریایی رادیو کنترل و هوشمند دنیز

 

بخش نوآوری

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

نام اثر

امتیاز

1

اصفهان

جغرافيا

اولین نرم افزار تخصصی جامع مقالات جغرافیایی

برگزیده

2

پيام نور استان همدان (همدان)

مهندسي كشاورزي

دستگاه کاشت بذر چمن

3

جامع علمي ـ كاربردي مركز ميرزاكوچك خان

-

دستگاه های خشک­کن، استرلیزه­کن، تقطیر و خردکن گیاهان دارویی

4

بيرجند

كامپيوتر

هواپیمای بدون سرنشین

قابل تقدیر

5

جهرم

كامپيوتر

مدار کنترل از دور شیر آب

6

صنعتي اميركبير

مهندسي هوا ـ فضا

ساخت هواپیمای بدون سرنشین و بدون دم

 

بخش استاد مشاور

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

نام استاد

امتیاز

1

خوارزمی تهران

ادبیات عرب

دکتر حسین ابویسانی

برگزیده

2

صنعتی مالک اشتر

مهندسی دریا

دکتر محمدرضا عرب یارمحمدی

3

فردوسی مشهد

علوم دامی

دکتر محمدرضا نصیری

 

بخش پژوهشی

کشاورزی و علوم دامی

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

امتیاز

1

ايلام

جنگل و مرتع

برگزیده

2

علوم كشاورزي و منابع طبيعي ساري

شيلات

3

اروميه

دامپزشكي

قابل تقدیر

4

علوم و فنون دريايي خرمشهر

بافت و جنين شناسي آبزيان

 

فنی و مهندسی

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

امتیاز

1

جامع علمي ـ كاربردي مركز ساپكو

مكانيك

برگزیده

2

شهيد بهشتي

برق

3

بيرجند

معدن

قابل تقدیر

4

لرستان

كامپيوتر

 

علوم پایه

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

امتیاز

1

خوارزمی

زمین شناسی

برگزیده

2

زنجان

شیمی

3

ايلام

زيست شناسي

قابل تقدیر

4

مراغه

شيمي

 

ادبیات و علوم انسانی

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

امتیاز

1

الزهرا(س)

روانشناسي تربيتي

برگزیده

2

زابل

جغرافیا

3

سلمان فارسي كازرون

روانشناسي

قابل تقدیر

 

 

هنر و معماری

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

امتیاز

1

سمنان

فرش

قابل تقدیر

 

بخش نشریه

هنر و معماری

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

نام نشریه

امتیاز

1

شيراز

معماري

هفت

قابل تقدیر

2

شهيد بهشتي

معماري

مهرگردون

 

کشاورزی و علوم دامی

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

نام نشریه

امتیاز

1

صنعتي اصفهان

منابع طبیعی

ميليو (محيط‌زيست)

برگزیده

2

لرستان

منابع طبيعي و جنگلداري

آواي جنگل

3

علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان

علوم باغباني

باغبان

قابل تقدیر

4

تربت حيدريه

گياهان دارويي

سنا

 

فنی و مهندسی

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

نام نشریه

امتیاز

1

شهيد باهنر كرمان

صنايع

صنا

برگزیده

2

صنعتي شريف

مهندسي شيمي و نفت (كيميا)

فرآيند

3

علم و صنعت ايران

مهندسي راه آهن

راه سوم

4

اراك

مهندسي عمران

سازه

قابل تقدیر

5

صنعتي شاهرود

برق

آلترناتيو

6

صنعتی نوشیروانی بابل

عمران

عمران مازندران

 

علوم پایه

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

نام نشریه

امتیاز

1

علم و صنعت ايران

رياضي

دنياي رياضي

برگزیده

2

اروميه

فیزیک

اروس

3

بوعلي سينا همدان

زيست‌شناسي

زيستا

قابل تقدیر

4

گلستان

زيست‌شناسي

پرتو

 

ادبیات و علوم انسانی

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

نام نشریه

امتیاز

1

تهران(پرديس قم)

مديريت

راهبرد

برگزیده

2

امام صادق (ع)

علوم سياسي

ره‌آورد سياسي

3

علامه طباطبايي

فلسفه

فلسفه نو

قابل تقدیر

4

علوم اقتصادي

مجموعه انجمن‌هاي علمي

راهكار

 

بخش دبیر انجمن

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

نام دبیر

امتیاز

1

تهران

مهندسي مكانيك

رامين آبكار

برگزیده

2

تبريز

عمران

سید محمد یاسین علوی

3

خوارزمي

روانشناسی

علي قائد‌نياي جهرمي

4

شهيد باهنر كرمان

حسابداری

سيد علي موسوي

قابل تقدیر

5

رازي كرمانشاه

مهندسي معماري

رضا ترابي

6

شهركرد

علوم کامپیوتر

سيد پيام درخشنده

 

بخش جامعه، صنعت و دانشگاه

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

نام حامی

امتیاز

1

جامع علمی کاربردی مرکز فذا آمل

فذا

فولادین ذوب آمل

برگزیده

2

خوارزمی تهران

شیمی

شرکت پلیمر صنعت کیهان

3

مراغه

جغرافیا و برنامه ریزی شهری

شهرداری مراغه

4

ایلام

جنگل و مرتع

اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام

5

علوم اقتصادی

مدیریت مالی

شرکت کارگزاری بهمن

 

دبیر شورای دبیران

ردیف

نام دانشگاه

نام دبیر

امتیاز

1

حکیم سبزواری

علی فتحی

برگزیده

2

شهید مدنی آذربایجان

صمد نعمتی اقدم

3

یزد

امین مدنی

4

صنعتی شریف

رویا پشم فروش

قابل تقدیر

5

ولیعصر(عج) رفسنجان

الهام محسنی

6

اراک

مسعود مجیدی

 

کارشناس انجمن های علمی دانشجویی

ردیف

نام دانشگاه

نام کارشناس

امتیاز

1

حکیم سبزواری

طیبه مهرآبادی

برگزیده

2

یزد

عباس تیموری

3

هرمزگان

مجتبی سلیمی

4

بین المللی امام خمینی(ره) قزوین

ایوب پروینی

قابل تقدیر

5

رازی کرمانشاه

قدسی موحدیان

6

تربت حیدریه

افسانه علی پور

 

 

رئیس دانشگاه برگزیده

ردیف

نام

نام دانشگاه

1

دکتر زهرا حجازی زاده

خوارزمی تهران

2

دکتر سید صدرالدین شریعتی

علامه طباطبایی

3

دکتر فرهاد خرمایی

سلمان فارسی کازرون

4

دکتر محمدعلی زلفی گل

بوعلی سینا همدان

5

دکتر محمد موذنی

شیراز

6

دکتر علیرضا رضوانی

سیستان و بلوچستان

 

معاون فرهنگی و اجتماعی برگزیده

ردیف

نام

نام دانشگاه

1

دکتر عبدالرضا سیف

تهران

2

دکتر رقیه صادقی نیری

شهید مدنی آذربایجان

3

دکتر مهناز امیرخانی

الزهرا(س)

4

دکتر علی اکبر ایزدی فرد

مازندران

 

مدیر فرهنگی  برگزیده

ردیف

نام

نام دانشگاه

1

دکتر ابوالفضل غفاری

فردوسی مشهد

2

دکتر بهمن حسینی

ارومیه

3

محمد توکلی مقدم

گیلان

4

حامین احمدی

لرستان