دوره چهارم

معرفی برگزیدگان جشنواره چهارم:

29 آبان لغایت 2 آذر 1390 - دانشگاه تهران

 

انجمن علمی دانشجویی برگزیده

ردیف

 

نام دانشگاه

نام انجمن

1

برگزیده

صنعتي مالك اشتر

فيزيك

2

تربيت معلم تهران

روان شناسي

3

تهران

آناتومي ـ جنين شناسي و توليد مثل

4

شيراز

زيست شناسي

5

فردوسي مشهد

هوا فضا

6

قابل تقدیر

سمنان

معماری

7

مازندران

معماري

8

صنعتي بيرجند

مهندسي عمران

9

هرمزگان

مديريت بازرگاني

10

تربيت معلم سبزوار

محيط زيست

 

 

انجمن علمی دانشجویی برگزیده در فعالیتهای ترویجی

ردیف

 

نام دانشگاه

نام انجمن

1

برگزیده

تربيت معلم سبزوار

علوم تربيتي

2

شهید چمران اهواز

فیزیک

3

زنجان

عمران

4

قابل تقدیر

اصفهان

علوم اجتماعي

5

بوعلي سينا همدان

معماری

6

شهيد بهشتي

زیست شناسی

 

 

انجمن علمی دانشجویی برگزیده در اختراع

ردیف

 

نام دانشگاه

نام انجمن

1

برگزیده

غیر انتفاعی و غيردولتي سنا

زيست شناسي

2

تبريز

مكانيك

3

محقق اردبيلي

مخترعين

4

قابل تقدیر

پیام نور شیراز

مهندسی صنایع

5

مجتمع آموزش عالي كازرون

برق ـ الكترونيك

6

اراک

ماشین آلات کشاورزی

 

 

انجمن علمی دانشجویی برگزیده در ابتکار

ردیف

 

نام دانشگاه

نام انجمن

1

برگزیده

شیراز

انرژی و محیط زیست

2

بناب

اپتيك و ليزر

3

بيرجند

مكانيك

4

قابل تقدیر

علمی کاربردی علوم و فنون قزوین

نقشه کشی و طراحی صنعتی

5

سيستان و بلوچستان

مكانيك

6

تربيت معلم آذربايجان

مکانیک

 

 

انجمن علمی دانشجویی برگزیده در نوآوری

ردیف

 

نام دانشگاه

نام انجمن

1

برگزیده

تهران

مهندسی مکانیک

2

علمی کاربردی مرکز فیروزآباد

بهره برداری پالایش گاز

3

گلستان

زيست شناسي

4

قابل تقدیر

علوم اقتصادی

اقتصاد اسلامی

5

شهيد باهنر كرمان

حسابداري

6

صنعتي اروميه

مخترعين و محققين

 

 

انجمن علمی دانشجویی برگزیده در تالیف و ترجمه کتاب

ردیف

 

نام دانشگاه

نام انجمن

1

برگزیده

امام صادق (ع)

الهيات

2

الزهراء(س)

روانشناسي تربيتي

3

مرکز علمی کاربردی سوانح طبیعی

عملیات امداد و نجات

4

قابل تقدیر

سيستان و بلوچستان

مهندسي برق

5

تبريز

ساخت و توليد

6

قم

فناوري اطلاعات

 

 

انجمن علمی دانشجویی برگزیده در افتخارآفرینی

ردیف

 

نام دانشگاه

نام انجمن

1

برگزیده

تربيت دبير شهيد رجائي

برق الكترونيك

2

صنعتي مالك اشتر

مهندسي دريا

3

علم و صنعت

مهندسي كامپيوتر

4

قابل تقدیر

صنعتي اميركبير

كامپيوتر

5

شاهد

رباتيك

6

صنعتي شيراز

فناوري اطلاعات

 

 

انجمن علمی دانشجویی برگزیده در کارآفرینی

ردیف

 

نام دانشگاه

نام انجمن

1

برگزیده

شيراز

مديريت

2

تهران (پرديس كشاورزي)

مهندسي علوم دامي

3

اصفهان

مشاوره

4

قابل تقدیر

تبریز

گیاهپزشکی

5

فردوسي مشهد

مديريت

6

صنعتي شاهرود

كارآفريني

 

 

 

 

 

 

انجمن علمی دانشجویی برگزیده در پژوهش

ردیف

 

نام دانشگاه

نام انجمن

1

برگزیده علوم انسانی

علوم اقتصادی

مدیریت مالی

2

تهران

جغرافیا

3

قابل تقدیر علوم انسانی

شهید باهنر کرمان

علوم اجتماعی

4

سمنان

کتابداری و اطلاع رسانی

5

پیام نور مبارکه

حقوق

6

برگزیده علوم پایه

رازي كرمانشاه

شيمي

7

علوم و فنون دریایی خرمشهر

زيست شناسی دریا

8

قابل تقدیر علوم پایه

زابل

زیست شناسی

9

برگزیده فنی و مهندسی

مجتمع آموزش عالی کازرون

فناوری اطلاعات

10

بوعلي سینا همدان

مهندسي صنايع

11

قابل تقدیر فنی و مهندسی

صنعتی سهند تبریز

برق

12

یزد

مکانیک

13

بین المللی قزوين

معدن

14

صنعتی شریف

هوا فضا

15

برگزیده کشاورزی و علوم دامی

رازي كرمانشاه

دامپزشكي

16

ايلام

زراعت و اصلاح نباتات

17

قابل تقدیر کشاورزی و علوم دامی

مراغه

علوم باغبانی

18

اراک

مهندسی باغبانی

19

برگزیده هنر و معماری

سمنان

معماری

20

کاشان

باستان شناسی

 

 

انجمن علمی دانشجویی برگزیده در نشریه

ردیف

 

نام دانشگاه

نام انجمن

نام نشریه

1

برگزیده علوم انسانی

فردوسي مشهد

تاريخ

تاریخ پژوهی

2

الزهراء(س)

مشاوره

سلام مشاور

3

شیراز

حقوق

آموزه های حقوقی

4

قابل تقدیر علوم انسانی

قم

حقوق

سروش عدالت

5

شهيد باهنر كرمان

حسابداري

حسابدار فردا

6

صنعتي شاهرود

حسابداري

دريك

7

مرکز علمی کاربردی پیشتازان آیین زندگی

علوم تربیتی

آیین زندگی

8

لرستان

تاريخ

پارسوا

9

ولیعصر رفسنجان

زبان انگلیسی

کالج

10

برگزیده علوم پایه

گیلان

ریاضی

برف دانه

11

شهيد بهشتي

زمین شناسي

تتیس

12

علم و صنعت

فیزیک

شتاب

13

قابل تقدیر علوم پایه

كردستان

شيمي

اكسير

14

شهرکرد

علوم کامپیوتر

Cs

15

یاسوج

فیزیک

کاواک

16

برگزیده فنی و مهندسی

تربيت معلم آذربايجان

عمران

عمران آذربايجان

17

ارومیه

عمران

عمران ارومیه

18

تربيت معلم سبزوار

عمران

خشت

19

قابل تقدیر فنی و مهندسی

صنعتي اميركبير

مهندسي پليمر

Pet

20

یزد

مهندسي صنايع

راهبرد

21

تربت حیدریه

عمران

نیارش

22

برگزیده کشاورزی و علوم دامی

علوم كشاورزي ساري

اقتصاد کشاورزی

معيار

23

مجتمع آموزش عالی جهرم

مهندسی آب

آبانگاه

24

محقق اردبيلي

علوم باغبانی

گلبرگ

25

قابل تقدیر کشاورزی و علوم دامی

رازي كرمانشاه

مهندسی آب

باران

26

پیام نور زیراب مازندران

منابع طبیعی

روزنه

27

علوم كشاورزي گرگان

مرتع و آبخيزداري

مرتاب

28

برگزیده هنر و معماری

يزد

هنر و معماري

تالار

29

هنر اسلامی تبریز

معماری

طرح

30

شهید چمران اهواز

معماری

ارچین

 

 

انجمن علمی دانشجویی برگزیده در فعالیتهای آموزشی

ردیف

 

نام دانشگاه

نام انجمن

1

برگزیده

كردستان

مهندسي صنايع

2

بوعلي سينا همدان

مكانيك ماشين‌هاي كشاورزي

3

سيستان و بلوچستان

جغرافيا

4

قابل تقدیر

زابل

جغرافيا

5

تربيت معلم تهران

زبان انگليسي

6

اراک

تکنولوژی آموزشی

 

 

انجمن علمی دانشجویی برگزیده در مسابقه علمی و فناورانه

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

عنوان مسابقه

1

علم و صنعت

مواد و متالورژی

سرامیک های متخلخل

2

بیرجند

ریاضی

سودوکو

3

صنعتی اصفهان

مواد و متالورژی

ریخته گری

 

 

انجمن علمی دانشجویی قابل تقدیر در مسابقه علمی و فناورانه

ردیف

نام دانشگاه

نام انجمن

عنوان مسابقه

1

الزهرا (س)

طراحی صنعتی

تفکر خلاق

2

تهران

مدیریت

مسابقه علمی

3

شهید چمران اهواز

مجموعه انجمن ها

کتابخوانی مسیر مطهر

 

 

اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی

ردیف

نام اتحادیه

برگزیده/قابل تقدیر

1

مهندسی برق

برگزیده

2

مهندسی مواد

قابل تقدیر

 

 

دبیر انجمن علمی دانشجویی برگزیده

ردیف

 

نام دانشگاه

نام انجمن

نام دبیر

1

برگزیده

زابل

اقتصاد کشاورزی

سيد منصور محلاتي

2

ارومیه

بیوسیستم

آیدین ایمانی

3

شهيد بهشتي

تاريخ

مهدي زماني

4

قابل تقدیر

فردوسی مشهد

حقوق

زهرا اطهری

5

اصفهان

مهندسي پزشكي

حميدرضا حميدی

6

شاهد

مديريت

مهسا قرباني

 

 

دبیر شورای دبیران برگزیده

رديف

نام

دانشگاه

1

حمید پایا

تبریز

2

محمد سلیمانی

فردوسی مشهد

3

محمد کاظمی

شیراز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دبیر شورای دبیران قابل تقدیر

رديف

نام

دانشگاه

1

شایان خاکمردان

بین المللی امام خمینی(ره) قزوین

2

میلاد کرلو

سیستان و بلوچستان

3

پردیس شیروانی

مجتمع آموزش عالی جهرم

 

 

 

 

 

 

 

 

رئیس دانشگاه برگزیده

رديف

نام

دانشگاه

1

دکتر حسن زیاری

پیام نور

2

دکتر مهدی صادقی شاهدانی

علوم اقتصادی

3

دکتر رضا صادقی سرابی

اراک

4

دکتر کامیار ثقفی

شاهد

5

دکتر مسعود صدری نصب

علوم و فنون دریایی خرمشهر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

معاون فرهنگی برگزیده

رديف

نام

دانشگاه

1

دکتر علیرضا مخبر دزفولی

چمران اهواز

2

دکتر مجتبی طهمورث پور

فردوسی مشهد

3

دکتر امیر رستمی

تهران

4

دکتر عطاا... ربیعی

شیراز

5

دکتر احمد لامعی

بیرجند

6

دکتر مصطفی طاهری

زنجان

7

دکتر حسین زینعلی پور

هرمزگان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مدیر فرهنگی  برگزیده

رديف

نام

دانشگاه

1

دکتر قربانعلی سبکتکین ریزی

تربیت معلم تهران

2

سید علی فلاح

جامع علمی کاربردی

3

مهندس جواد فرخی

صنعتی بیرجند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کارشناس انجمن های علمی دانشجویی برگزیده

رديف

نام

دانشگاه

1

سمانه رشتبر

الزهراء (س)

2

پروانه رسولی فرح

بوعلی سینا همدان

3

مهدی رستمی

شهید بهشتی

4

سهیلا خواجه

سیستان و بلوچستان

5

احمد دارابی

جامع علمی کاربردی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کارشناس انجمن های علمی دانشجویی قابل تقدیر

رديف

نام

دانشگاه

1

محمد جواد حاجی قاسمی

تربیت دبیر شهید رجایی

2

عطیه عطابیگی

ایلام

3

سعید قمری

تربیت معلم تهران

4

مریم ابراهیمی

پیام نور

5

حسین یونسی

صنعتی شاهرود