فرم هاي نمونه گزارش نويسي دهمين جشنواره حركت

در این دوره برگزيدگان مرحله دانشگاهي باید یک گزارش از فعالیت های خود را به دبیرخانه جشنواره ملی حرکت ارسال کند. سامانه جشنواره تنها قادر به دریافت گزارش در قالب فایل PDF است.

فرم گزارش ­های نمونه در لینک‌های زیر در دسترس است:

شناسنامه و معرفی انجمن

فعالیت آموزشی 

رويداد علمي

گفتگوي علمي و تخصصي

ارتباطات و همكاري هاي علمي

نشریه علمي

کتاب

خلاقيت علمي 

فعاليت پژوهشي (مربوط به حوزه رقابتي انجمن علمي)

 

البته تبعیت از فرم های نمونه فوق الزامی نیست. برگزيدگان می توانند گزارش را بنابر سلیقه و خلاقیت خود و فعالانشان در بهترین شکل ممکن طراحی، تهیه و ارسال کنند. البته گزارش های ارسالی باید حداقل اطلاعاتی که در فرم های نمونه ذکر شده را داشته باشند تا در داوری ها نسبت به ایشان اجحافی بوجود نیاید (فرم های داوری و جزئیات آن در این جا). 

ملاحظات لازم برای تهیه گزارش فعالیت در این لینک در دسترس است که استفاده از آن اکیدا توصیه می شود. همچنين توصيه مي شود به ملاك‌ها و معيارهايي كه در فرم‌هاي داوري مشخص شده نيز توجه داشته باشيد و اطلاعات لازم را بصورت شفاف و روشن در گزارش ذكر نماييد.

 در مواردی که تنها یک فعالیت یا دستاورد علمی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، با توجه به شاخص هاي داوري گزارش در قالب یک پوستر A1 (قطع 50 در 70 سانتی‌متر) دریافت خواهد شد. در این حوزه‌ها ضمن رعایت کلیاتی که در ملاحظات تهيه گزارش به آن اشاره شد،  پوستر را به نحوی طراحی کنید که گزارش جامعی را در عین اختصار و با مستندات كافي در اختیار داور قرار دهد.

پوستر فعاليت انجمن هاي علمي دانشجويي در نهمين جشنواره ملي حركت در اين لينك موجود مي باشد